• Prezenty na roczek

  13-10-2011 Porady

  Pierwszy rok dziecka zawsze obchodzi się organizując przyjęcie, zapraszając rodzinę i chrzestnych. Najczęściej prezenty wybieramy w dwóch kategoriach: ubranka lub zabawki. Roczne dziecko nie potrzebuje wiele więcej, dlatego warto wybierać prezenty spośród tych kategorii - na pewno przydadzą się one dziecku i jego rodzicom.

  Kupując ubranka trzeba dokładnie wypytać rodziców, jaki obecnie nosi ono rozmiar. Najlepiej jest kupować ciuszki przynajmniej o jeden rozmiar większe, żeby dziecko dłużej mogło w nich pochodzić. Rodzice kupują zazwyczaj praktyczne ubranka, my w prezencie możemy kupić, np. dla dziewczynki piękną sukienkę w kwiatuszki a dla chłopca garniturek.

  Zabawki na pewno sprawią dziecku ogromną radość, trzeba je jednak dopasować do wieku i umiejętności dziecka (nie każde dziecko rozwija się w ten sam sposób). Obecnie rynek zalewają zabawki interaktywne, ale nie warto kupować zbyt skomplikowanych zabawek, szczególnie, że dzieci zawsze bawią się najprostszymi rzeczami. Lepiej kupić coś prostego, dziecko roczne nie może być poddawane zbyt wielu bodźcom, a zabawki interaktywne najczęściej grają, śpiewają, ruszają się i mrugają.

  W ostatnim czasie bardzo modne stały się sesje fotograficzne. Można wykupić dziecku i jego rodzicom specjalną sesję fotograficzną, która utrwali rocznego bobasa. Takie zdjęcia stanowią wspaniałą pamiątkę, którą w późniejszych latach dziecko będzie mogło sobie obejrzeć. Zdjęcia będą zrobione profesjonalnie, więc będą mogły nam posłużyć jako obrazy na ścianach.

  Tagi:
  Dodaj swój komentarz:
  Twój nick:
  Twój e-mail: (wymagany)
  Treść komentarza:
  Wpisz wynik dodawania: 1 + 5: (antyspam)

Bloga sponsorują

Kategorie

Tagi

Copyright © 2005-2011 ZnajdzPrezent.pl
All rights reserved